عکس‌ها صرفاً تزئینی به ندرت به طراحی ارزش می‌بخشند سایت در اصفهان



  نکته عملی: پاپ آپ های خود را زمان بندی کنید. قبل از اینکه از بازدیدکنندگان بخواهید کاری انجام دهند، باید نشان دهید که چگونه می توانید ارزش ارائه دهید.  طراحی سایت در اصفهان تا زمانی که بازدیدکنندگان به انتهای صفحه برسند ━ یعنی تمام مطالب را بخوانند ━ یا مدتی در سایت بمانید از ظاهر شدن کادر جلوگیری کنید.
  6. از عکس های عمومی افراد استفاده نکنید

  تصاویر با چهره انسان راه بسیار موثری برای جلب توجه کاربران شماست. مغز ما مستعد توجه به چهره هاست . وقتی چهره انسان‌های دیگر را می‌بینیم، این احساس را به ما می‌دهد که واقعاً با آنها ارتباط برقرار می‌کنیم، و نه فقط از یک محصول استفاده می‌کنیم.

  با این حال، بسیاری از سایت‌های شرکتی به دلیل استفاده بیش از حد از عکاسی غیرصادقانه، که برای ایجاد اعتماد به کار می‌رود، بدنام هستند. تست‌های قابلیت استفاده نشان می‌دهند که عکس‌های صرفاً تزئینی به ندرت به طراحی ارزش می‌بخشند و اغلب به تجربه کاربر آسیب می‌رسانند.
  نکن تصاویر غیر معتبر حس جعلی کم عمق را در کاربر ایجاد می کنند.
  7. اجازه ندهید که تبلیغات نمایش را بدزدد

  داشتن تبلیغات یا تبلیغات زیاد در یک صفحه می تواند به راحتی محتوای اصلی را تحت الشعاع قرار دهد و انجام وظایف را برای کاربران دشوارتر کند. اگر تبلیغات بیش از حد در صفحه دارید، همه آنها با هم رقابت می کنند تا خوانندگان شما به آنها نگاه کنند. این منجر به اضافه بار حسی می شود که در نهایت نرخ پرش شما را افزایش می دهد. همچنین مهم است که اذعان کنیم که هر چیزی که شبیه یک تبلیغ باشد معمولاً توسط کاربران نادیده گرفته می شود - این پدیده به عنوان کوری بنر شناخته می شود .

  © 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.