خرید ویژگی های متمایز مثلث نظامی ساعت

  ویژگی های متمایز مثلث نظامی که با دو نقطه در ساعت 12 کنار آن قرار گرفته بود، یک حروف بدون سری برای اعداد (که شامل 1 است  خرید ساعت که شبیه یک نوار عمودی بدون تزئین است) و عقربه های لوزی شکل بود. هر یک از این ویژگی‌ها را می‌توان امروزه تقریباً در تمام ساعت‌های فعلی خلبانان IWC پیدا کرد. حتی Mark XVIII نیز طراحی خانواده را حفظ کرده است، اگرچه نمونه اولیه آن، ساعت خلبانان Mark 11 که در سال 1949 برای نیروی هوایی سلطنتی ساخته شد، از علائم و عقربه های دیگری استفاده می کرد.

  اما جانشین مدل اصلی تا سال 2002 رونمایی نشد، زمانی که IWC ساعت بیگ پایلوت را با قاب فولادی به قطر 46 میلی‌متر و کالیبر 5011 هفت روزه داخلی را دوباره عرضه کرد. با اندازه بزرگ و چشم نوازش. و طراحی ساده و شیک، این ساعت به زودی خود را به عنوان یک بیانیه مردانه بر روی مچ دست متمایز کرد. علاوه بر صفحه مشخصه، تاج مخروطی یکی دیگر از ویژگی‌های غیرقابل انکار است و همچنین یک ویژگی کاربرپسند است، زیرا شکل تاج استفاده از آن را هنگام پوشیدن دستکش آسان می‌کند.
  Big Pilot's Watch Heritage 48 دارای قاب تیتانیومی سبک وزن است. (13400 دلار)

  قطر بدنه ساعت بیگ پیلوت کلاسیک از سال 2002 تا به امروز بدون تغییر (46 میلی متر) باقی مانده است، اگرچه نسخه های فعلی کالیبر 51111 بهبود یافته را در بر می گیرند. مانند مدل های مارک، ساعت بیگ خلبان نیز به مجموعه کلاسیک تعلق دارد. ساعت ها دارای قاب هایی هستند که تصویری از هواپیمای کلاسیک Junkers Ju 52 حکاکی شده است. این ساعت دارای بند است که توسط تولید کننده کفش و کالاهای چرمی ایتالیایی سانتونی ساخته شده است. با گذشت زمان، IWC خانواده ساعت‌های Big Pilot را در مجموعه‌ای کوچک ساخته است. در اینجا، IWC چندین مسیر مختلف را دنبال می‌کند: مدل‌های جدید تاریخی‌تر، مدرن‌تر، پیچیده‌تر یا ظریف‌تر از مدل‌های کلاسیک هستند.
  The Big Pilot's Watch Heritage با قاب برنزی 46 میلی متری (1500 قطعه، 13200 دلار)

  مجموعه کلاسیک همچنین شامل چهار مدل Heritage است که قطعا ارزش دیدن دقیق‌تر را دارند. Big Pilot's Watch Heritage 48 با قطر 48 میلی‌متر، خرید ساعت اصلی  کالیبر 59215 هشت روزه و نمایشگر تاریخ خود IWC را در برگرفته است، اما جلوه‌ای حتی بیشتر توسط Big Pilot's Watch Heritage 55 به دست می‌آید: قاب با قطر 55 میلی‌متر آن حاوی دست است. - ساخت زخم کالیبر 98300 که ذخیره انرژی 46 ساعته را جمع آوری می کند. در اینجا، IWC قطر اولیه 55 میلی متری خود را از سر می گیرد. با مواد درخشان بژ و قاب مات، استایل تازه وارد بسیار به مدل قبلی خود نزدیک می شود، حتی اگر یک ثانیه فرعی کوچک داشته باشد. مدل اصلی یک عقربه ثانیه مرکزی داشت.

  © 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.