بهترین دعانویس و بدترین دعانویسان ایران کدامند؟

موضوع بحث ما پیرامون بهترین دعانویس و بدترین دعانویسان ایران کدامند؟

دعانویس و رمال در دنیای کنونی شکل خاصی به خود گرفته است.در واقع میشود گفت که دعانویس ب فردی پول پرست و کلاهبردار تبدبل شده که هربار برای فریب مشتریان خود ترفندی جدید پدید می آورد.

دعانویسان کنونی ایران تقریبا یک شیوه واحد را دنبال میکنند و آن پیشگویی است.

فالگیر و پیشگو در واقع فقط علم پیشگویی را بلد هستند و در واقع از نحوه های گوناگون همچون تسخیر یک جن یا موکل و یا استفاده از علم کواکب بریا پیش بینی آینده و یا توضیح گذشته استفاده میکنند.

وقتی فردی به سراغ دعانویس و یا پیشگو و یا فالگیر میرود در ابتدا با مشتری با مهربانی و دوستی رفتا میکنند و یا به قولی برای مشتری فرش قرمز پهن میکنند.

بیشتر دعانویسان ایران به کار جدید تخریب روی آوردن،یعنی در ابتدا شروع به تخریب و ضعیف جلوه دادن رغیبانشون میپردازن و دست آخر هم چند عکس ساختگی و تقلبی از کسانی که نتیجه گرفتن در سایت و کانالشون میذارن.

دعانویس پس از کلی مهربانی و چرب زبانی با علم خود شروع به فالگیری و طالعبینی میکند و از آینده فرد میگوید و بریای اینکه قدرت خود را به رخ مشتری بکشد شروع به گفتن گذشته فرد هم میکند.

فاگیر و دعانویس یه دقت و دقیق گذشته ی فرد را به او با ذکر جزئیات میگوید و از این بابت حسابی اعتماد مشتری را به خود جلب میکند و سپس کار اصلی شروع میشود

دعانویس در زندگی شما گره میبابد و برای حل آن گره از شما پول بسیاری را طلب میکند.

برخی دیگر متفاوت عمل میکنند و میگویند که فالگیری و طالعبینی رایگان است!!! اینها کلاهبرداران واضح تری هستند چون چند عیب روی شخص میذارن و تمام!!! عموما این افراد خود را سید خطاب میکنند و عکس یا تصویری از امام زاده یا مقبره را در سایت یا کانال خود قرار میدهند تا به این واسطه ذهن مخاطب را در تسخیر خود قرار دهند.

امروزه داد و ستد کارتهای بانکی با نام و نام خانوادگی سید در بازار داغ است و با تهیه ی چنین عابر بانکهایی درب کلاهبرداری و سودجویی به روی دعانویس قلابی باز میشود.

باید گفت که علم دعانویسی با علم پیشگویی و فالگیری زمین تا آسمان تفاوت دارد.در واقع در گذشته فالگیر و پیشگو متفاوت بودند از رمال و دعانویس!

اما امروزه همان فالگیران و پیشگویان خود را دعانویس جا زده و درحال کلاهبرداری کلان از مشتریان بی خبر خود هستند.

بزرگترین دعانویس ایران ملاعبد فیهانی بود که به در جه بابازار رسیده بود و در آبادان و خرمشهر زندگی میکرد.

ملاعبد فیهانی در تمام طول زندگی خود حتی یک ریال هم از کسی پول طلب نکرده بود و شغل وی ماهیگیری بود و بعد از اذان صبح هر روز به دریا میرفت و ظهر و یا بعضی وقتها غروب به خانه بر میگشت و چندین درخت خرما داشت

ملاعبد فیهانی(رحمته الله) در دوران حیات خویش یکی از بهترین دعانویس های ایران بود. درجه “ابر انسان” را میتوان به ملاعبد خطاب کرد.

درواقع درآمد ملاعبد فیهانی از راه دعانویسی نبود و دعانویسی را کاملا رایگان انجام میداد.(اخیرا در فضای مجازی عده ای سودجو درحال سواستفاده از نام این بزرگوار هستند)

اطلاعات زندگی ملاعبد فیهانی در سایت آمریکایی ویکیپدیا موجود است. سایت ویکیپدیا بزرگترین سایت اطلاعاتی جامع در جهان است که توسط امریکا و بخش های خاص آن اداره میشود و به تمام زبانهای جهان ترجمه شده است.

در سایت ویکیپدیا ملاعبد فیهانی را بزرگترین دعانویس و به درجه بابازار ایران نام میبرند.

در مستندی از شبکه تلوزیونی بی بی سی BBC مستندی پیرامون مراسم زار درست شده که تمام این مستند از زندگی و کارهای ملاعبد فیهانی گرفته شده است.در این مستند به خرمشهر سفر میکنند و از اشعار و مراسم”دگ” که توسط مامازار ایران ( حلیمه سرحانی) صورت میگیرد هم فیلمبرداری میکنند.

موسیقی زار که درجنوب ایران معروف است در واقع زاییده دست ملاعبد فیهانی است و اوج خوانش و پیشرفت اشعار به زبان ساحلی را در دوران حلیمه سرحانی شاهد بودیم.

البته شاید وجود مستندات و تکنولژی سبب شد تا از زمان خانم سرحانی درب های بسته و ناشناس این علم عجیب به روی جهان باز شود، و به مجهولات ذهنی محققین پاسخ داده شود.

موسیقی زار شالوده و پی ریزی تمام مراسم مامازاری و بابا زاری است.

هنوز هم سوالات بیشماری در ضمینه موسیقی زار و علت های متافیزیک آن وجود دارد که بی جواب باقی مانده است.

ملاعبد فیهانی برای مراسم خود از بخور زار و بخور بحری و بخور سرخ بنا به مشکل فرد استفاده میکرد و روغن زار هم به تجهیزات و الات موسیقی اش میزد.

ملاعبد فیهانی تنها بابازاری بود که کارهایش را برای تمامی خبرنگاران و مستندسازان شرح میداد.امروزه تمامی طلسماتی که با بخور زار و بخور بحری و بخور سرخ انجام میشود برای بار اول توسط ملاعبد فیهانی تفسیر و شرح داده شده است.

در واقع تمام دعاهایی که در فضای مجازی و در کتب و جزوات وجود دارد بیشتر تفسیر و آموزش ملاعبد فیهانی هستند.

از طلسم های معروف ملاعبد فیهانی میتوان به طلسم محبت ماهی و طلسم محبت هفت نامه اشاره کرد.به علت استفاده از کلمات عبری و کلمات عربی در این طلسمات به اشتباه آنها را طلسم یهودی مینامند ولی دراصل این طلسمات مصری هستند و برخی هم ساحلی هستند.

بخور بحری (بخور دریاها)  نوعی بخور ساحلی است و استفاده از آن در طلسمهای این اشخاص نشان از ساحلی بودن یا ترکیبی بودن طلسمات دارد.

در مراسم زار( نام دیگر آن “دگ” ) در حین اجرای موسیقی زار (توسط مامازار یا بابازار) همواره بخور زار دود داده میشود و هرگاه به اشعاری به زبان ساحلی میرسد مقداری بخور بحری را درون بخور سوز (مجمر) میریزند.

ملاعبد فیهانی در سال۱۳۸۱ چشم از جهان فروبست.وی در تمام سالهای عمرش شاگردان بسیاری داشت و وقتی از وی میپرسیدند بهترین شاگردان شما چه کسانی هستند میگفت:بهترین شاگرد من زمانی بهترین است که برای دعانویسی خود یک ریال هم از مردم پولی نگیرد و برای رضای خدا کارکند!!! از فوت ملاعبد فیهانی تاکنون درجه بابازار در ایران وجود ندارد.

درجه بابا زار در ایران فقط به ملاعبد فیهانی رسید و درجه مامازار که البته اندکی پایین تر از بابا زار است به فردی به نام حلیمه سرحانی کنهء رسیده بود که لغب مادر جنیان را داشت.(مامازار خرمشهر)

بازهم جالب است که بدانیم حلیمه سرحانی به عنوان مامازار ایران هم از مراجعین خود یک ریال هم پول نمیگرفته و نمیگیرد و حتی هدیه هم قبول نمیکند!

درحال حاضر کانال تلگرامی حلیمه سرحانی برای آموزشهای طلسم های محبتی و خیر و طلسم برای ازدواج و امثال این گونه موارد دایر است که آن هم به شکل رایگان درحال آموزش در سطح مبتدی است که شاید گفت به برکت اختراع اینترنت چنین امری امکان پذبر شده است.

درجه مامازاری به نحوی است که بسیاری از دعانویسان بزرگ و معروف ایران زیر دست حلیمه سرحانی هستند اما حتی از دعانویسان زیر دست هم پولی اخذ نمیشود و فقط برای فالگیری و یکی دو موضوع دیگر هدیه و وجه قبول میکند که البته به قولی این هم بخاطر دیجیتالی شدن و اینترنتی شدن این افراد است.

ملاعبد فیهانی ترتیب قدرت دعانویس را ابتدا طلسم با بخور زار و سپس بخور بحری و سپس بخور سرخ و در آخر روغن زار میدانستد و بخور زار را مادر گره گشایی تمام درمانها و طلسمات پاک میخواند و حلیمه سرحانی هم بخور زار  و بخور بحری را تکمیل کننده تمامی دعاهای خیر میداند

ملاعبد فیهانی (رحمت الله علیه) همیشه ملاقات های حضوری را با اولویت بیماران و جن زدگان انجام میداد و حلیمه سرحانی هم با سفرهای شهر به شهر همین اولویت را دنبال میکند.هردوی مقام بابا زار و ماما زار تا امروز هیچ ردی از حرص مال و پول نداشته و ندارند و فقط به فکر رفع مشکل هستند.

حالا بهتر میشود فهمید که چرا بابا زار شاگرد تمام نمیگیرد و ماما زار تمام علم را یاد نمیدهد! چون انسانی مثل خود یافت نکردند که رها از مال دنیا باشد.فیلم مصاحبه با ماما زار(حلیمه سرحانی) که در مستند بی بی سی هم موجود است را در فوتر سایت بارگذاری کردیم.

در زمان حیات ملاعبد فیهانی (بابازار ایران) اینترنت و فضای اجتماعی در ایران وجود نداشته تا بتوان از آثار و آموزشهای این عزیز بزرگوار هم استفاده کرد اما واضح است که اگر چنین امکاناتی بود ایشان هم همچون خانم حلیمه سرحانی اقدام به نشر علوم خود میکردند.

درجه بابازار درجه بسیار بالایی است که امکان تکرار آن پس از ملاعبد فیهانی تقریبا غیر ممکن است .البته لغب بابازار و مامازار در بین دعانویسان جعلی حسابی مد شده است و به هر دعانویس زن که برسی میگوید مامازار هستم و اگر مرد باشد میگوید بابازار هستم!!!

در کلامی خلاصه باید گفت که بابازار ها و مامازار ها بهترین و بالاترین درجه را دارند و میتوان گفت که این افراد بهترین دعانویس ممکن در زمان خود هستند.

بیشتر افراد تجربه های متعددی در ضمینه نوشتن طلسم و دعا دارند و همچنین تجربیات زیادی از مراجعه به دعانویس و رمال های متعدد دارند.پس ما را در شناسایی و معرفی بهترین دعانویس حال حاضر ایران راهنمایی کنید

این تجربیات را با ما به اشتراک بگذارید:

چنانچه توصیه ای دارید و یا دعا و طلسم خاصی مد نظر شماست که از آن رضایتمند هستید آن را به ما معرفی کنید.

* آوردن اسم افراد در این نظرات بدون محدودیت میباشد.

اجهت عضویت در انجمن به پایین سایت مراجعه نمایید.(برخی امکانات سایت فقط برای اعضا قابل مشاهده هستند)